Amour:Love Stories v1.14.2 MOD apk İndir – ApkMan

Amour:Love Stories v1.14.2 MOD apk İndir

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiactivePDF Inc

Amour:Love Stories v1.14.2 MOD apk İndir Hayatımızda trajedi, ıstırap ve umutsuzluk gibi çeşitli olumsuz yaşamlar vardır. Aksine, birçok kader olumludur ve herkesin onları deneyimleme fırsatı yoktur. Başka bir deyişle, hayatlarımız kendimiz tarafından kararlaştırılacak ve sonucu tahmin edilemez. Oyun geliştirmek ve oyuncular için sayısız farklı deneyimler getirmek için gerçek hayat unsurları kullanan birçok oyun olmuştur. Mutluluk, trajedi ya da karışıklık hikayeleri var ve oyuncuların sadece zevk almak için zihinsel olarak hazırlıklı olmaları gerekiyor. Bu oyunlardan biri Amour: Aşk hikayeleri, Fransa’dan esinlenen bir isim, Romantik ve yeni evliler için uygun bir ülke.

Amour, oyuncuların sayısız farklı hikayeyle istedikleri kişi olmalarını sağlayan duygusal bir simülasyon oyunudur. Oyun, oyunculara trajedi, drama, gerilim ve nefes kesici dolu aşk hikayelerini tanıtacak. Oyuncunun istediği tür ne olursa olsun, oyun anında tanıtılacaktır. “Amour” un sahip olduğu tüm hikayeler, bir hikayenin tadını çıkarmadan önce oyunculara çok fazla seçenek sunan birçok farklı kategoride listelenecek. Duyguları taklit eden oyunlar genellikle oyun açısından hafife alınır, ancak hikaye açısından zengindir ve oyuncuların zevk alması için görsellere sahip bir Romana benzer.

İstediğin kişi ol, kendi hayatını, hikayelerini yap
Amour, oyuncuları dünya, tür ve zaman hakkında çok çeşitli hikayeler kütüphanesine tanıtacak. Her hikaye, içindeki dünyayı, türü ve mevcut karakterleri tanıtan basit bir açıklamaya sahip olacaktır. Ancak, oyunda ilk olanlar, oyun boyunca yer alan tüm özellikleri yakalamak için basit bir hikaye yaşayacaksınız. Oyuncular her hikayede ana karakter olacak ve böylece kaderlerini inşa edecek ve seçim sayesinde hikayenin nasıl gerçekleşeceğine karar verecekler. Sonuçlar, sonuçlar veya diğer birçok şey tahmin edilemez, böylece oyuncular için birçok duygu yaratır, onlara birçok sürpriz getirmek için bu oyunla onları cezbeder.

Birden fazla seçenek, kendi kararınızı verin

Amour, duyguları öykünen bir oyundur ve oyuncuların farklı duygularla onlara hangi seçeneklerin getirileceğine karar vermelerini sağlar. Her konuşma, bireysel karar veya kıyafet değişikliği oyuncular için birçok seçeneğe sahip olacaktır. Bununla birlikte, her seçenek rakip üzerinde bir izlenim bırakacak veya oyunculara beklenmedik sonuçlar getirecektir. Seçeneklerin çeşitliliği nedeniyle, oyuncular kahramanın kaderini değiştirmek veya istedikleri insanlarla olan ilişkiye karar vermek için daha fazla fırsata sahip olacaklar. İlginç bir şekilde, oyun aynı zamanda oyuncuların karakterin cinsiyetini seçmelerine izin verir, böylece eşcinsel veya çok cinsiyetli bir ilişki kurar. Tüm oyuncu seçimleri tüm hikayeyi etkileyecektir ve oyun ayrıca oyuncuların her kararın sonucunu deneyimleyebilmeleri için bir geri alma veya kaydetme özelliğine de sahip olacaktır.

İyi gelişmiş karakterler, çeşitli kişilikler

Her “Amour” hikayesini etkileyici kılan ve oyunculara çok fazla duygu veren şey, her hikayede görünen destekleyici karakterler sayesinde. Hikayenin açıklamasında, oyuncunun yolculuğunda görünecek tüm karakterlerden bahsetmeyecek, böylece bir sürpriz yaratacak ve oyuncuyu kafa karıştırıcı hale getirecektir. Bununla birlikte, tüm destekleyici karakterler titizlikle inşa edilir ve görsel özellik sayesinde duyguları görüntülenir. Sadece ifadeler değil, aynı zamanda eylemler ve kelimeler, görsel Roman oyununa benzer görseller sayesinde. Her karakterin tutum, kişilik ve hobiler gibi özellikleri vardır, ancak hepsi oyuncunun seçimlerinden derinden etkilenecektir. Bu nedenle, oyuncular her karakterle karar verirken düşüncelere, endişelere ve duygulara sahip olacaklar.

Mini oyunlar, beklenmedik durumlar!
Amour sadece aşk hikayelerine odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda mini oyunlar veya beklenmedik durumlar gibi diğer unsurları da ekler. Oyuncular bu faktörler olmadan sıkılacak veya öngörülebilir hale gelecektir. Oyuncular kostümleri seçebilir, partilere karar verebilir veya kısa sürede seçim yapmak zorunda kalabilirler. Giysilerin değiştirilmesi, çevrelerindeki insanları dramatik bir şekilde etkiler ve oyuncunun katılacağı partiye bağlıdır. Başka bir deyişle, her etkinlik oyuncuya üç seçenek sunacak ve her seçenek küçük karakterlerin oyuncu üzerindeki tutumunu, görünümünü ve etkisini değiştirecektir.

Amour, oyuncuların istedikleri kişi olmalarına ve kendi hayatlarını inşa etmelerine izin verdiğinde en iyi simülasyon oyunlarından biri olarak kabul edilir. Her hikaye sadece oyunculara farklı deneyimler ve duygular vermekle kalmaz, aynı zamanda insanların bir sorunu veya yaşamın belirli bir yönünü görme şeklini de değiştirir. Yeni bir kimlik, yeni bir hayat ve yeni bir dünya yaşamak istiyorsanız, Amour sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Apkman.Net © 2019 | TELİF HAKKI İhlalleri için, apkmannet@gmail.com Hiç bir Dosya Sunucumuzda Barınmamaktadır.