Block Craft 3D MOD v2.12.20 Sınırsız Para apk İndir - ApkMan

Block Craft 3D MOD v2.12.20 Sınırsız Para apk İndir

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiFun Games for Free

Block Craft 3D MOD v2.12.20 apk İndir Minecraft son iki yılda oyun pazarını iyice şekillendirdi. Bu, piksel grafiklerinin insanlar artık oyun oynamayana kadar uzun süre yaşayabileceğini gösteriyor. Bu kadar çok ürün olduğunda, cazibesini takip etmeye devam ettiğim ve aynı zamanda büyük başarılar elde ettiğim doğrudur. Block Craft 3D kısa bir süre önce 2017’de piyasaya sürüldü, ancak 100 milyondan fazla indirme kazandı. Bunlar arasında, bir milyondan fazla yorumcunun sonuçlarına dayanarak 4.5/5 yıldız elde ettiği değerlendirildi. Oyunun sadece bir takipçisi olmasına rağmen piyasadaki etkisini görebiliriz.

Fun Games for Free yayıncısı da piyasada yeni bir fabrikadır, çünkü oyun mağazaları da oldukça küçüktür. Ancak etkileri de oldukça önemlidir, çünkü tüm oyunların kendi büyük bir topluluğu vardır. Bu yayıncı, basit, ilginç ve eğlenceli oyunlar üretmenin bir yolunu takip ediyor – türe göre farklı. Çoğu zaman, birçok yaş için uygun, önemli, minimalist bir oyunla gündelik oyunlar gibi olacaklar.

Tamamen yeni ve ücretsiz bir şehir kurma oyunu
Yeni piyasaya sürülmesine rağmen, 2017’nin en iyi simülasyon oyunlarından biri olarak değerlendirildi. Oyun pazarı hakkında biraz izlerseniz, o zaman Minecraft simülatörleri arasında şiddetli bir rekabet olduğunu hızlı bir şekilde anlayabilirsiniz. Bilgisayar oyunları ve akıllı telefon oyunları bile son derece yoğun bir yarışa sahiptir. “Block Craft 3D” hala organizasyonda büyük bir topluluk, çeşitli oyun ve istikrar yaratıyor. Geliştirme ekibi, oyuncularının kısa bir süre sonra ortaya çıkardığı küçük hataları düzeltmek için oyunu güncellemeye devam ediyor. Bütün bu çabalar takdir edilmektedir.

Dünyaya mimari yeteneğinizi inşa etmeye ve göstermeye başlayın
Oyuncuların çok fazla çalışma yapmadan birçok farklı mimariyi kolayca tanıtabileceği eğlenceli bir dünya parmaklarınızın ucunda. Hemen hemen her şey mevcuttur ve işiniz malzemeleri aramak ve bir araya getirmektir. Bir ev, kale, maden, hatta bir uzay gemisi ve Eyfel Kulesi olarak dünyada mevcut olan hemen hemen her şeyi inşa edebilirsiniz! Oyuncular heyecanlı hissettikleri sürece, inşa edilebilirler. Araştırma yapmak için çok fazla zaman harcamadan tüm bunları kolayca oluşturmak için bir tarif bulabilirsiniz.

Çeşitlendirme, oyuncunun bu dünyaya girerken karakterini seçme hakkına da bağlıdır. Aynı türdeki oyunlar genellikle karakter tasarımında oldukça zayıf olacaktır. Ancak” Block Craft 3D ” bu konuya çok odaklanıyor, böylece oyuncular bir rol yapma oyununa katılıyormuş gibi hissedecekler. Bu, işleri daha çekici, oyuncular için daha çekici hale getirdi. Tarzınızı gösterebilir; göz alıcı renkler ve son derece iyi tasarlanmış vücut detayları ile görünümü ve hissi özelleştirebilirsiniz.

Oyundaki ana görev, oyuncuların her şeyi kendi başlarına inşa etmeleri ve bir rüya şehri yaratmaları gerektiğidir. İlk şiir oyuna gelir ve evinizi, kalenizi veya madeninizi inşa eder. Bunlar, oyunda ilerlemek için ihtiyacınız olan bir sonraki adımların temel temelleridir. Oyuncular, binalarını elle malzeme ve tasarımlar aramak zorunda kalacağınız mobilyalarla rahatça dekore edebilirler. Son olarak, evi en çok ziyaret edilecek yerlerden biri haline getirin.


Oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz son derece zengin bir evcil hayvan sistemini gösterir. Bir köpek, bazı kediler, ya da belki bir fil bulabilirsiniz oyuncu seçin. İstediğiniz tüm doğal Hayvanlar Evcil hayvanınız olmak için oyunda olabilir. Hepsi nazik ve mutlu. “Block Craft 3D” dünyasında, canavarlar ya da agresif Düşmanlar yok, sadece nazik hayvanlar var. Oyun ayrıca arkadaşlarınızı veya düşman şehrini hızlı bir şekilde ziyaret etmenizi sağlayan çok oyunculu bir moda sahiptir. İsterseniz, bu insanların binalarını tamamlamalarına yardımcı olabilirsiniz. Son olarak, bu oyunun modlara, başlatıcıya veya PE’YE ihtiyacı yoktur, çünkü her şey oyunda özelleştirilebilir. Kendisi özgürlüğe değer veren bir üründür; bağlayıcı değildir.

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Apkman.Net © 2019 | TELİF HAKKI İhlalleri için, apkmannet@gmail.com Hiç bir Dosya Sunucumuzda Barınmamaktadır.