Five Night’s at Freddy’s: HW v1.0 apk İndir – ApkMan
five-nights-at-freddys-hw-apk indir.apkman.net

Five Night’s at Freddy’s: HW v1.0 apk İndir

fuatyasa Tüm Yazılarını Gör

1733 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiSteel Wool Studios

Five Night’s at Freddy’s: HW v1.0 apk İndir Help Wanted (başlangıçta Virtual Nightmare olarak adlandırılır), Steel Wool Studios tarafından geliştirilen ve ScottGames ve Lionsgate Games tarafından yayınlanan bir sanal gerçeklik hayatta kalma korku video oyunudur. Oyun, franchise’daki önceki oyunlara dayanan bir dizi mini oyuna odaklanıyor. Oyuncu, duygusal animatroniklerin saldırılarından kaçınmalı ve pizzacının etrafındaki tehlikeli bakım görevlerini yerine getirmelidir. Canon, isimsiz bir indie geliştiricisinin önceki oyunların etkinliklerine dayanarak video oyunları yaptığını tespit etti.

Sonsuz Eğlence için Sayısız Mini Oyunlar

Oyun, oyunun merkezinden erişilebilen 50 oynanabilir mini oyun içeriyor. Bu mini oyunların çoğu, 3D sanal ortam için daha uygun olacak şekilde uyarlanmış kontrolleri ile serideki önceki oyunların mekaniğini yeniden yaratıyor. Mini oyunlar, orijin oyununa göre gruplara ayrılır ve artan zorluğa göre sıralanır (örneğin, fnaf 1 grubunun Mini oyunu gece 1, gece 2’den daha kolaydır, vb.) Tüm mini oyunlarda, kaybetme bir atlama korkusuyla sonuçlanır.

Freddy’nin orijinal beş gecesi, oyunun beş gecesinin (seviyeleri) her birini yeniden yaratan 5 mini oyuna ilham veriyor. Bir güvenlik görevlisinin ofisinde bulunan oyuncu, güç tasarrufu yaparak ve Güvenlik kameraları aracılığıyla gözlemlenebilen dört animatronikten gelen saldırılardan kaçınarak tam bir gece vardiyasında hayatta kalmalıdır. Oyunun tüm görselleri 2D renderlardan 3D modellere güncellenir ve oyuncunun fiziksel olarak etkileşime girmesi için tüm düğmeler ve kontroller 3D ofisin etrafına yerleştirilir. Örneğin, daha önce oyuncunun tüm ekranını gizleyen kamera beslemesi, oyuncunun masasındaki bir monitörde görüntülenir. Five Nights at Freddy’s 2 ve 3, güncellenmiş görseller ve özel kullanıcı arayüzü ile benzer şekilde uyarlanmıştır.

Fantezi ve Eğlencenin Hayata Geçtiği Yer

Five Nights at Freddy’s 4, iki farklı mini oyun türüne ilham veriyor. Gece terörü mini oyunları, bazı ana seviyelerinin oyununu uyarlar. Oyuncu, kapıları stratejik olarak açarak ve kapatarak animatroniklerin yatak odasına girmesini engellemelidir. Bu mini oyunlardan bazıları, oyuncunun ortak bir VR lokomosyon yöntemi olan view içindeki farklı konumlara “teleporting” yaparak hareket etmesine izin verir. Orijinal oyunun “Plushtrap ile eğlenceli” mini oyunu, oyuncunun aydınlatılmamış bir alanın etrafındaki küçük animatronikleri bulmak için bir el feneri kullanması gereken Karanlık Oda mini oyunlarından biri olarak ayarlanır.

Five Nights at Freddy’s: Sister Location, birkaç mini oyundan oluşuyor ve mekaniğini çeşitli mini oyun türlerine ödünç veriyor. Parça ve servis mini oyunları, oyuncunun bölmeleri açarak ve vücutlarının etrafındaki parçaları değiştirerek animatronikler üzerinde bakım yapmasını gerektirir. Havalandırma onarımı, oyuncunun kolları çevirerek ve düğmelere basarak bulmacaları çözmesi gereken bir bakım şaftında gerçekleşir ve animatronikleri bir farla iter. Bir gece terörü oyunu ve bir Karanlık Oda oyunu da kardeş konumundan uyarlanmıştır.

Her Seviyeden Sonra Birçok Çekici Hediye Tamamlanır

Her mini oyunu normal zorlukta kazanmak, her oyuna görsel ve/veya işitsel dikkat dağıtıcı ekleyen gelişmiş bir zorluk modu olan Blacklight modunda muadilinin kilidini açar (örneğin, odanın etrafında yüzen balonlar, yüksek sesle müzik çalma, vb.). Her iki zorluk modunda da tüm mini oyunları kazanmak, son bir oyun olan Pizza Party’nin kilidini açar. Diğer oyunlardan farklı olarak, Pizza Partisi teleporting hareketini kullanan bir labirenttir.

Tahsil sikke ve kaset kasetleri çeşitli minigames boyunca gizlidir. Paraları toplamak, oyun içi ödül Sayacında çalınabilecek sanal oyuncakların kilidini açarken, kasetleri toplamak, oyuncunun dinleyebileceği ses günlüklerinin kilidini açar.

Beklenmedik bir son sizi bekliyor

Oyunun oyuncunun seçimine bağlı olarak üç sonu vardır

İlk bitiş: tüm 38 seviyeleri tamamladıktan ve son seviye “Pizza Partisi ” oynarken, oyuncu animatronik ve bir bant ile karanlık bir odaya girecek. Oyuncunun perdenin arkasında onu takip etmesi için bir aksaklık tuzağı ve jest görünecektir. Bunu yaptıktan sonra, oyuncu bir gösteri başladığında bir sahnede görünecek, bu da bir animatronik “haline geldiğini” ima ediyor ve şimdi glichtrap arka planda neşeyle dans ederken oyunda sıkışıp kalıyor.

İkinci son: eğer oyuncu kasetlerin talimatlarını takip etmezse, onlar ve Glitchtrap, oyuncu Glitchtrap’ın yerinde olmakla birlikte vücut değiştirecektir.

SON

Eğer oyuncu kasetlerin talimatlarını takip ederse, her yerinde el izleri ve çizikler olan bir odaya götürülecektir. Glitch trap, kapının diğer tarafında görünecek ve karanlığa geri dönmeden önce oyuncuyu susturur. Bundan sonra, oyuncu bir Glitch trap peluş alacak. Adı Afton’un takipçisi olan Vanny olduğu ortaya çıkan oyuncu, peluş’a kimsenin hiçbir şeyden şüphelenmediğini ve onu hayal kırıklığına uğratmayacağına dair güvence verdiğini söyler. Daha sonraki taksit, Glitchtrap’ın şimdi Vanny’nin kafasında olduğunu ortaya koyuyor.

Grafik ve oyun ile biraz karanlık ve korkutucu. Bu herkes için değil, özellikle korku sahnelerinden korkanlar için bir oyundur.

kastamonu escort bayan

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Apkman.Net © 2019 | TELİF HAKKI İhlalleri için, apkmannet@gmail.com Hiç bir Dosya Sunucumuzda Barınmamaktadır.