GTA 5 Gizemleri ve GTA 5 Bilinmeyen Yerler - ApkMan

GTA 5 Gizemleri ve GTA 5 Bilinmeyen Yerler

Bilindiği üzere GTA 5 kısa bir vakit evvelce bedava oldu. Biz de size GTA 5 gizemleri ile ilgili bir makale hazırladık.

7 sene evvelce pazara sürülen 3 ana karakterli yapımda çoğu saklı bilgi mevcut. Kapsamlı öyküsü ve aksiyon dolu görevleri ile oyun dünyasına aşamasını atan bu tanınmış oyunu bir kez daha keşfetmeye ne dersiniz?

İşte Gta 5 İçindeki Gizemli Yerler

Şimdiye kadar GTA oyunlarının hepsinde acayip ve inanılmaz hadiselere tanık olduk. Oyuncuların gizemlere karşı olan merakı, Rockstar Games’in dikkatini çekti ve bu sayede oyuncular açıklanamayan çoğu sır ile tanıştı.

Bu oyunda “Gordo Dağı’nın Hayaleti” olarak adlandırılan ve kanıtlanmış olan bir gizem mevcut. Bu hayaletin başka GTA sırlarından bir farkı var. Jolene Cranley Evans Hayaleti diye de tanınan bu sır, GTA serisinde resmi olarak ilk (hayalet konusunda) gerçek ve kanıtlanmış bir efsane olarak biliniyor.

Jolene Cranley Evans Hayaleti , saat 23.00 ile 00.00 arasında, Gordo Dağı üzerinde beliriyor. Hayaletin bedeni yarı saydam bir görüntüye sahip. Jolene, uzun kara saçlara sahip ve beyaz bir elbise giyiyor. Kendisinin ağzı açık ve yalnızca size bakıyor. Hareket etmiyor.

Eğer kendine yaklaşmaya başlarsanız hayaletin rengi parlamaya başlar fakat ona çok çok yaklaşırsanız ortadan kaybolur. Hayaletin durduğu yere gider iseniz yerde kanlı bir yazıt göreceksiniz. Yerde “Jock” yazmakta.

İddilara gösterdiğine göre bu yazıtta yer alan Jock, bu hayaletin eşi. Halbuki Jolene Cranley Evans, John Cranley ile evli. Cranley ise oyunda mühim siyasi figürlerden bir tanesi ve başkan adayı.

Hayalet ile bu makalet gece yarısından sonra kayboluyor. Peki bu dağın öyküsü ne? Jock, dublör olamk için çok hevesliydi ve çok hırslıydı eşi Jolene ise bu durumdan hoşlanmadı. 1978 senesinde burada bir dağ turu yapan çift, bir daha katiyen buluşamadı. Zira Jock, eşinden kurtulmak amacıyla onu dağın tepesinden itti. Jolene bu hadisedan sağ çıkamadı.

Aslında bu hadise gerçekte de yaşandı. Rockstar Games, Mike adlı bir bireyin kendi sevgilisini bu dağda aynı şekilde öldürmesini oyuna taşıdı. Bu hadise ABD’de yaşandı. İsterseniz bir ileri gizemimize geçelim.

GTA 5 gizemleri: Leatherface / The Infinity Killer

GTA serisinin en meşhur efsanelerinden biri olan bu katil, GTA: San Andreas oyununda karşımıza çıktı. Bu katil de gerçek yaşamdan ilham alınarak oyuna eklendi. Katilin kendisi ne makalek ki gençliğinde bir deri hastalığına maruz kaldı. Kendisinin yüzü tanınamayacak bir duruma geldi.

Grand Theft Auto 5’te çıkan katilin ismi “The Infinity Killer” olarak bilinmekte. Kendisinin çocukluğundan beri 8 rakamına takıntılı bir şekilde yaşadığı belirtiliyor. Bu katil, 8 rakamını sonsuzluk işaretini çizmek amacıyla kullanıyor. “The Infinity Killer” ismi de buradan geliyor.

Kendisinin gerçek ismi Merle Abrahams. 1947’de doğan Abrahams, Sandy Shores kasabasında yaşıyordu. The Infinity Killer çoğu bireyin hayatına son verdi. Acımasız katil en büyük cinayet operasyonunu 1999’da gerçekleştirdi ve 8 erkek sporcuyu öldürdü. Abrahams, 57 yaşındayken, Aralık 2004’te hayatını kaybetti.

Bu katil, 8 erkek atleti öldürdüğünü hiçbir vakit kabul etmedi fakat evinin detaylarında Abrahams ile 8 rakamının ilişkini görüyoruz. Evin yanık olan bir duvarında “8 yalnızca sonsuzluktur!” makalesı yer alıyor. Abrahams, komşuları doğrulusunda hiç sevilmedi.

Abrahams’in yaşadığı evin derhal yanısıra yer alan dökük bir evde yukarıdaki gazete parçası ile karşılaşıyoruz. Bu gazete parçasına göre kendisinin gerçekte mahkemede yargılanmak amacıyla beklediğini ama yargılanmadan evvelce hayatını kaybettiğini öğreniyoruz.

Bu kasabanın gerisinde belirleme edilen bir taşlık arazide çok daha enteresan bulgular yer alıyor. Araziye girdiğimizde aniden çok 8 rakamına rastlıyoruz. Bu rakamlardan sonra ise bizi bir şiir karşılıyor. İlgili şiirde 8 şahıstan bahsediliyor. Bazılarının ölmeden evvelce ne yapmaya çalıştığı yer alıyor. Bazı bireylerin ise şahsi özelliklerinden bahsedilmiş.

maraş escort
0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

QuitNow Pro Apk v.5.128.1

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Apkman.Net © 2019 | TELİF HAKKI İhlalleri için, apkmannet@gmail.com Hiç bir Dosya Sunucumuzda Barınmamaktadır.