GTA 5 PC için bedava oluyor fırsatı kaçırmayın! - ApkMan

GTA 5 PC için bedava oluyor fırsatı kaçırmayın!

Epic Games doğrulusunda Steam’e rakip olarak yaşama geçirilen Epic Games Store oyun tarihinin en büyük kıyağını gerçekleştirme amacıyla geri sayıma geçti.

Bilindiği üzere Epic Games Store uzun bir zamandır her hafta 2 oyun aboneleri için ücretsiz olarak sunuyordu. Bu zamana kadar bu sistem sayesinde pek çok AAA tarzındaki yapım oyun sevenlere ücretsiz olarak sunulmuştu.

Hatta Epic Games Store’un bu atılımını gören Steam de birtakım oyunları kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaya başladı. Ancak Epic Games’in son hamlesi oyun severlere yok bundan sonra dedirtecek türden diyebiliriz.

Patron çıldırdı! GTA 5 PC amacıyla ücretsiz oluyor fırsatı kaçırmayın!

Geçtiğimiz gün Epic Games Store’un 14 Mayıs (yani bugün) GTA 5’i ücretsiz olarak dağıtacağı haberi oyun aleminde bomba tesiri yarattı. Daha sonra dış basına hususşan birtakım Epic Games Store yetkilileri de hali doğruladı.

Hali hazırda Epic Games Store üstünde esrarengiz oyun sekmesinde geri sayım devam ediyor. Bu geri sayım sona erdiğinde perde açılacak ve GTA 5 ücretsiz olarak bütün oyun severlerin deneyimine sunulacak.

Dilerseniz bahse husus sayfaya gitmek amacıyla buraya tıklayabilirsiniz. Oyunu ücretsiz olarak edinebilmek amacıyla bir Epic Games Store hesabına gereksiniminiz olacak. Hem de aynı Steam’de bulunduğu gibi PC’niz üstüne bir yükleyici kurmanız gerekiyor. Daha sonra kütüphanenize eklediğiniz bütün oyunları bu yükleyici aracılığı ile indirebileceksiniz.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Oyunu derhal indirmeseniz bile kesinlikle kütüphanenize ekleyin. Böylece istediğiniz vakit GTA 5 ya da değişik bir oyunu yine yine indirip oynayabilirsiniz.

şanlıurfa escort

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
  • GTA 5 ücretsiz olunca Epic Games sitesi çöktü! – ApkMan3 sene önce
  • […] GTA 5 PC için bedava oluyor fırsatı kaçırmayın! […]

Sıradaki içerik:

Simcity Buildit APK İndir – v1.31.2.93582

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Apkman.Net © 2019 | TELİF HAKKI İhlalleri için, apkmannet@gmail.com Hiç bir Dosya Sunucumuzda Barınmamaktadır.