Idle Streamer v1.24 Mod Sınırsız Para apk indir – ApkMan

Idle Streamer v1.24 Mod Sınırsız Para apk indir

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiactivePDF Inc

Idle Streamer v1.24 Mod sınırsız para apk indir birçok insan için garipti, ama şimdi resmi bir iş olarak kabul ediliyor. Bu bile birçok gencin sevdiği ve bir flama olmaya başladığı bir iştir. Ana sebep, bu çalışmanın istatistiksel olarak çok para getirebilmesidir, böylece birçok şey için kullanabilirsiniz. DrDisRespectLive, Shroud ve dünyadaki diğer birçok ünlü flamalar gibi isimleri bilebiliriz. Ancak ünlü bir flama olmak hiç kimse için kolay bir şey olmamıştı, çok fazla zorluk gerektiriyor. Yani ünlü bir flama olmak ister misin? Eğer gerçekçiyse, bunu yapamazsın. Oyun dünyası, bir flama olabileceğiniz yerdir. Ve sizi profesyonel bir flama haline getirebilecek oyun boşta flama! – Bir simülatör oyun Başlığı. Bu oyuna deneyimlemek için gelirseniz hayaliniz gerçek olacak

Dünyanın en ünlü flama ol!

Oyuncular, kariyerine yeni başlayan ve ünlü bir flama olma hayaliyle başlayan genç bir çocuğun rolünü oynayacaklar. Büyük hayalini düşünerek, işe başlamak için bana bir bilgisayar almaya karar verdi. Ancak bu yol kolay değildi, ondan daha az izleyicinin çalışmasıyla başladı, ancak bu rüyadan vazgeçmedi. Çabalarıyla, her şey yavaş yavaş ödüyor ve savaşmaya devam etmesi için daha fazla koşul kazanıyor. Çocuk sürekli olarak izleyicileri tatmin etmek için daha yetenekli olmaya çalışıyor. Peki, bu yol nereye gidiyor? Bu küçük çocuk ünlü bir flama olma hayalini gerçekleştirebilir mi? Her şey sana bağlı; sadece denemeye devam et; tüm hayallere ulaşılacak. Peki, ünlü bir flama olmak için bu oyuna gelmeden oyuncular ne bekliyor?

İzleyicileri tatmin et

Bir oyuncu bir akış haline geldiğinde, yapmanız gereken en önemli şey izleyicinin oyuncuyla ilgilenmesini sağlamaktır. Sadece sizden hoşlanıyorlarsa, görüş sayısı hızla artacak ve ünlü olacaksınız. Bu nedenle, oyuncular sizi izlemeye devam etmek için izleyicilerin makul gereksinimlerini karşılamalıdır. Bazen oyuncuya birkaç soru gönderilir ve onlara cevap vermeniz gerekir. Cevabınız izleyiciyi memnun hissettirebilirse, oyuncu çok para kazanacaktır. Ve eğer izleyici cevabın istediği şey için doğru olmadığını düşünürse, oyuncu izleyiciyi kaybedecektir. Bu nedenle, oyuncu cevap vermeden önce, en iyi cevabı almadan önce iki kez düşünmeniz gerekir.

Kamuoyunun üstesinden gelmek

Bir flama olmak, oyuncuların halkın insanları olacağı anlamına gelir ve elbette herkesi tatmin edemezsiniz. Senden hoşlanan birçok insan olacak, ama senden nefret eden birçok insan var, bu yüzden oyuncu hepsinin üstesinden gelmelidir. Bir oyuncu tüm kamuoyu görüşlerinin üstesinden gelmeyi başardığında, o zaman gerçekten bir flama olacaksınız. Ancak bu basit değil; bu, oyuncuların ünlü olma yolunda deneyimlemesi gereken zorluklardan biridir.

Rölanti mekanizması basit ama çok çekici

Bu oyun çok basit bir boşta oyun mekanizmasına sahiptir, ancak oyunculardan çok dikkat çeker. Herkesin oyun oynayabilmek için çok fazla zamanı yoktur, çünkü başka şeyler de yapmaları gerekir. Ancak bu oyun oyuncuların oynaması için çok fazla zaman almaz. Oyun boşta bir mekanizmaya sahiptir, bu yüzden oyuncular sadece oyunun otomatik olarak çalışmasına izin vermelidir. Oyun otomatik olarak para kazanacaktır, böylece oyuncular daha fazla izleyici çekmek için gerekenleri yükseltebilirler. Günlük görevleri olan meşgul bir kişiyseniz, bu oyun harika bir eğlence deneyimine sahip olmanız içindir.

Yükseltme

Başlangıçta, oyuncu sadece bir bilgisayar ve sadece basit bir çalışma açısı ile normal bir kişidir. Ancak oyuncu çok para kazandığında, oyuncu izleyicileri çekmek için çok daha fazla şey yükseltebilir. Bir oyuncunun seviye atlaması gereken ilk şey, en iyi oyun kalitesini elde etmek için oyuncunun bilgisayarı ve monitörüdür. Daha sonra, oyuncu interneti daha kararlı hale getirmek ve en iyi şekilde yayınlamak için wifi yönlendiricisini yükseltebilir. Sadece bu değil, oyuncuların izleyicilere çeşitlilik getirmek için farklı türlere sahip birçok yeni oyun satın almaları gerekiyor. Oyuncuların satın alabileceği birçok oyun türü vardır, ancak Aksiyon oyunları, Rpg’ler, spor, bulmacalar ve daha fazlası. Ama yükseltmek için ve bu şeyler kilit oyuncular yapmak için çok para lazım.

MOD Bilgisi?

 • Sınırsız Para
  (Harcadığınızda artırın)
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Apkman.Net © 2019 | TELİF HAKKI İhlalleri için, apkmannet@gmail.com Hiç bir Dosya Sunucumuzda Barınmamaktadır.