Sony PlayStation 4 satış rakamını açıkladı! – ApkMan

Sony PlayStation 4 satış rakamını açıkladı!

Hali hazırda Türkiye’de bulunduğu gibi bütün dünyada da koronavirüsten dolayı halk evlerine kapanmış durumda. Bazı ülkelerde haftalardır devam eden sokağa çıkma yasakları ilan edilirken, birtakım ülkelerde ise halk kendi inisiyatif alarak evlerine kapandı.

İnsanların zamanının büyük bir bölümünü evlerinde geçirdiği şu dönemde konsol ve oyun bilgisayarlarına olan talep de büyük ölçüde arttı.

Sony PlayStation 4 satış rakamını açıkladı!

Yeni kuşak konsolların gelişinin öncesinde yavaşlayan PlayStation 4 ve Xbox One satışları bile koronavirüs gündeminden dolayı doruk yaptı.

Ortaya çıkan son raporlara göre Sony 2020’nin ilk çeyreğinde 1.5 milyondan çok PlayStation 4 sattı. Bu son günlerini yaşamış bir konsol açısından bakıldığında aslında şaşırtıcı bir başarı diyebiliriz. Böylece ilk defa 2013 senesinde satışa çıkan PlayStation 4’ün satışları toplamda 110 milyonu aşmış oldu.

PlayStation 4 şuandan ismini en çok satan konsollar listesine yazdırmış durumda. Listenin zivesinde bilindiği üzere PlayStation 2 yer alıyor. Onu 155 milyon adetlik satışıyla Nintendo DS takip ederken, 118 milyon adetlik satış rakamına ulaşan Gameboy ise 3. sırada yer alıyor.

Açıkçası PS4’ün bu saatten sonra Gameboy’u geçmesi biraz zor. Lakin imkânsız değil. Ancak PS5’in çıkışına 6 ay gibi bir vakit kaldı. Dolayısıyla bu takvim PS4’ün işini biraz zorlaştırıyor.

muğla escort

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Bus Simulator 17 V1.6.0 MOD APK

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Apkman.Net © 2019 | TELİF HAKKI İhlalleri için, apkmannet@gmail.com Hiç bir Dosya Sunucumuzda Barınmamaktadır.