PlayStation 5 için etkinlik tarihi verildi! - ApkMan

PlayStation 5 için etkinlik tarihi verildi!

Konsol sektörünün önemli isimlerinden biri olan Sony, aka bir aksilik yaşanmazsa yeni nesil konsolu PlayStation 5’i bu yılın sonlarına doğru tanıtacak. Kısa bir süre öncesinde PS5 kontrolcüsü DualSense’in tanıtımını yapan Sony, Haziran’da PlayStation 5 için yeni bir faaliyet daha düzenleyecek.

PlayStation 5 etkinliği için tarih verildi!

Bloomberg’in yaptığı habere göre Sony 3 Haziran’da dijital olarak bir faaliyet düzenleyecek. Hatırlanacağı üzere bir vakit önce de dijital bir faaliyet düzenlenmiş fakat bu etkinlikte yalnızca PS5’in sunacağı yeniliklerden bahsedilmişti.

Sony bugüne kadar PS5 tasarımına ilişkin bir bilgi paylaşmamıştı. Dolayısıyla hala yeni nesil PlayStation konsolunun nasıl bir tasarıma sahip olduğunu bilmiyoruz.

Muhtemelen 3 Haziran’da gerçekleşecek olan sunumda artık yeni nesil PS5 konsolu görücüye çıkacaktır. Çünkü konsol hakkında bilmediğimiz biricik detay bu kaldı. Sonuç olarak bekleyip göreceğiz. Yalnız Sony’nin PS5 tasarımını es geçip direkt yeni nesil oyunlara odaklanması da bir ihtimal. Lakin yıl sonunda çıkması beklenen konsolun da artık tanıtılması gerekiyor.

Bilindiği üzere Microsoft yeni nesil konsolunu tanıtalı hayli süre geçti. Dolayısıyla artık Sony’den de karşı bir hamle gelmesi gerekiyor.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Sony yıl sonunda tanıtılacak konsolu için ilerleyen dönemde birkaç faaliyet daha düzenleyecek. Muhtemelen bu etkinliklerde de konsolun çıkış oyunları üzerine yoğunlaşılacaktır.

adult porno

1 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Whatsapp Plus Apk İndir 2020 v.8.40

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Apkman.Net © 2019 | TELİF HAKKI İhlalleri için, apkmannet@gmail.com Hiç bir Dosya Sunucumuzda Barınmamaktadır.