Rebel Racing v1.60.12874 MOD apk İndir – ApkMan

Rebel Racing v1.60.12874 MOD apk İndir

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiactivePDF Inc

Rebel Racing v1.60.12874 MOD apk İndir Her birimiz bir çocuk olduğumuz için, oyuncak araba modelleri her zaman satışa sunulan herhangi bir oyuncak Mağazasında en çok satan ürünlerden biridir. Ya da arabalarla ilgili film Başlıkları da her zaman tipik olarak “Arabalar” filmi ve ünlü aksiyon filmi Başlığı “hızlı ve Öfkeli”olarak görülebilen insanlar tarafından sevilir. Bu nedenle, her yaştan çoğu insan tarafından oynanan oyun türü, yarış oyunu türünden bahsetmeye yardımcı olamaz. Bir süre önce ortaya çıkan çok iyi yarış oyunlarına aşina olmalıyız: Project Cars, Split / Second, iRacing, Dirt 3, … ama bu oyunları bir kenara koyuyoruz. Bugün size kaçırmayacağınız bir yarış oyunu tanıtacağım, bu da Hutch Games tarafından piyasaya sürülen Rebel Racing – bu oyunlarda çok iyi performans gösteren bir üretici – size inanılmaz bir hıza sahip yoğun bir süper araba Savaşı getirmeyi vaat ediyor.

OYUN
Rebel Racing bize son derece tanıdık bir yarış oyunu. Oyuna ilk katıldığınızda, doğrudan gerçek bir yarışa gireceksiniz, böylece oyuna hızlı bir şekilde alışabilirsiniz. Başlangıç maçının bitiminden sonra, Listede en çok sevdiğiniz bir araba seçeceksiniz. En yakın arkadaşınız olacak ve her rakibi yenmek ve önce bitirmek için en zorlu yolculuktan ve en tehlikeli virajlardan geçecek. Ya da hemen arkada olacak oyun hızlı yarış girdikten sonra, seçim yok ama ileri hızlı hareket etmek zorunda kalacak bu oyun eğlenceli gibi görünüyor, o bize oyun başlıyor. Oyun basittir, ancak iyi bir beceriye ve doğru stratejiye sahip değilseniz, istediğiniz son pozisyonu elde etmeniz kolay olmayacaktır. Başlangıçta, diğer birçok oyuncu gibi, ilk oynadığınızda, sadece çok yüksek performansa sahip olmayan temel arabaları seçeceksiniz.

Ancak, yarışların tamamlanmasına katılmaya başlarsanız, her maçtan sonra, hesabınızı yenileyebileceğiniz ve getirebileceğiniz belirli bir ekonomik kaynak verilecektir. Kendinize daha güçlü bir araba yapın. Ayrıca, belirli görevleri tamamladıktan sonra oyunculara verilen hediyeler de vardır. Ancak, arabaların pistte bizi desteklemek için sadece bir araç olduğunu da bilmelisiniz, çünkü bunun yanı sıra, kendinize iyi araç kontrol becerileri eğitmeniz gerekiyor. Değilse, rakibiniz sizden daha az güçlü arabalara sahip olsa bile, başarısızlığı kabul etmek kaçınılmazdır. Ekranda görüntülenen sanal tuşlar çok fazla değildir ve kullanımı çok kolaydır. İki gezinti tuşları ekranın iki taraf için de çok araç sürücüsü. Buna ek olarak, rakibinizin üstesinden gelmek için hızlandırabileceğiniz bir hızlandırıcı tuşu var. Yolda iken navigasyon tuşlarının iyi bir kombinasyonu, engellere yakalanmamanıza yardımcı olur, böylece en iyi hızı elde edebilirsiniz.

Özellikler
Ayrıca, oyuncuların “Rebel Racing”oynarken yaşayacakları ilginç özellikleri de göz ardı edemezsiniz. Dışarıda bildiğimiz arabalarla çeşitli araç sistemleri. Bu, kendiniz için uzun zamandır sevdiğiniz bir araba satın alabileceğiniz anlamına gelir, ancak burada “Rebel Racing”de satın almak için şartlar yoktur. Sadece bu değil, büyük bir supercar olmak için gerçek dünyadaki arabayı özelleştirebilir ve yükseltebilir ve daha sonra sizi Rebel Racing turnuvasının zirvesine götürebilirsiniz. Harika, değil mi! Güzel yarış pistlerinde dünyanın en iyi yarışçıları ile oynayacaksınız!

Grafik ve görüntüler
Bu kesinlikle bu oyun ile son derece etkilendim olacak bir artı noktası olacaktır. Rebel Racing, FX pazarının önde gelen grafiklerine sahiptir. Son derece ilginç bir his getiren son derece keskin ve Güzel Görüntüler yaşayacaksınız. Ek araçlar speedfreak, türbinler ve güzel Batı Kıyısı konumlarıdır. Rebel Racing, mobil yarış türüne yepyeni bir boyut getiriyor. Yukarıdakilerin hepsi, Rebel Racing’in göz ardı edemeyeceğiniz tanıdık ve değerli şeylerin yanında size yeni bir rüzgar veren bir oyun olacağını görmeniz için yeterli olabilir.

MOD Bilgisi?

1. MOD Menüsü
2. Nitro’yu Etkinleştir
  // Nitro Boost’u Etkinleştir

3. Donmuş AI Düşmanları  // AI Düşmanları Hareket Etmiyor

NOT : Donmuş YZ Düşmanları, düşmanın ortadan kaybolmuş gibi görünmesine neden olan görsel hatalara neden olabilir, ancak yine de onlara çarpabilirsiniz!

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478
Apkman.Net © 2019 | TELİF HAKKI İhlalleri için, apkmannet@gmail.com Hiç bir Dosya Sunucumuzda Barınmamaktadır.